Betixir 7/24 Para Yatırma

Betixir 7-24 Para Yatırma
Betixir 7/24 Para Yatırma Betixir 7/24 Para Yatırma Hesabınıza 7/24 para yatırabileceğiniz diğer bir teknik Jeton Cüzdan ve Jeton Kart olarak sunulmuştur.

Betixir 7/24 Para Yatırma

Betixir 7/24 Para Yatırma Hesabınıza 7/24 para yatırabileceğiniz diğer bir teknik Jeton Cüzdan ve Jeton Kart olarak sunulmuştur. Jeton Cüzdan tekniğiyle 10TL ile 50.000 TL arasındaki tutarları yatırabilirsiniz. Para yatırma alternatifleri arasında Jeton Cüzdanı seçtikten sonra yatırmak dilediğiniz tutarı girin ve açılan Jeton cüzdan arayüzünde user ID ya da e-postanızı girdikten sonra şifreyi de aratarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Jeton kart tekniği ile para yatırma kategorilerinden jeton kart seçtikten sonra yatırım gerçekleştirme dilediğiniz tutarı girin ve para yatır butonuna tıklayın. Açılan ekranda jeton kart numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu (CVV) ilgili alanlara aratarak “bozdur” butonuna tıklayın. Yatırımınız derhal gerçekleşerek hesaplarınıza aktarılacaktır.

Bitcoin tekniğiyle de Betixir slot hesaplarınıza para yatırabilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra para yatırma alternatifleri arasından Bitcoin tekniğini seçin. Yatırım gerçekleştirme dilediğiniz tutarı girdikten sonra para yatır butonuna tıklayın. Açılan ekrandan işlem gerçekleştirme dilediğiniz kripto parayı seçtikten sonra bitcoininizi tuttuğunuz elektronik cüzdana girerek Bitcoin çekme kısmına giriş yapın. Betixir ödemeler derhal cüzdan adresini kopyalayarak kendi elektronik cüzdanınızdaki alıcı kısmına yapıştırın. Göndermek dilediğinizi tutarı da girdikten sonra işlemi onaylayın. İşleminizin onay aşamaları gerçekleştikten derhal sonra bakiye hesaplarınıza aktarılacaktır.

Sizlere son olarak tanıtacağımız para yatırma tekniği Papara. Bu teknik ile 100 TL-50.000 TL arasındaki işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yatırım teknikleri arasından paparayı seçtikten sonra işlem gerçekleştirme dilediğiniz tutarı girip para yatır butonuna tıklayınız. Açılan ekrana papara hesaplarınızda kayıtlı ad soyad ve papara numaranızı girerek yatırım butonuna basınız. Başka bir ekranda papara hesaplarınıza giriş yaparak size verdiği hesap verilerine yatırım gerçekleştirme dilediğiniz tutarı gönderiniz.

Hızlı ve güvenli bu tekniklerden birini seçerek sizler de Betixir’e para yatırabilir eğlencenin ve kazancın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bir diğer para yatırma tekniğimiz ise Jeton cüzdan tekniğidir. Jeton cüzdan hesaplarınızdan 7/24 10 TL-50.000 TL arasındaki para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra para yatırma alternatifleri arasından Jeton cüzdanı seçeceksiniz. Daha sonra yatırmak dilediğiniz tutarı girerek para yatır butonuna tıklayacaksınız. Açılan Jeton cüzdan arayüzünde Jeton cüzdan user id ya da e-postanızı ve şifrenizi girerek işlemi tamamlayarak hesaplarınıza derhal bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz bir diğer para yatırma tekniği Jeton kart tekniğidir. Bu teknikte para yatırma kategorilerinden jeton kart seçtikten sonra yatırım gerçekleştirme dilediğiniz tutarı girin ve para yatır butonuna tıklayın. Açılan ekranda jeton kart numaranızı, kart son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu (CVV) ilgili alanlara aratarak “bozdur” butonuna tıklayacaksınız. Yatırımınız derhal gerçekleşerek hesaplarınıza aktarılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*