Trendbet Türkiye’ye Üye Olmak

Mobil kullanıma makul bir siteyle hizmetlerini Aralıksız devam ettiren Trendbet, kendisine has özelliklere sahip. Bakıldığında çağdaş bir tasarıma sahip bulunduğu açıkça görülüyor. Hem de kendisi ile alakalı nerdeyse bütün merak edilen verileri sitesinde bulunduruyor olması da en sayılı özelliklerinden biri. Unutmadan söylemeliyiz ki lisansını Curaçao’dan 1668/JAZ seri numarası ile almıştır. Bunu en alt kısımda yer alan lisans logosu ile sorgulayabilirsiniz. Dilerseniz yorum ve şikayetlerine de göz atabilirsiniz. Göreceksiniz ki bir birey bile onunla alakalı Trendbet olumsuz düşünce beyan etmemiştir. Eğer Trendbet Türkiye’ye üye olmak konusu ile alakalı bilgi alabilmek ve nasıl kayıt olacağınızı öğrenmek dilerseniz metnin devamına bakabilirsiniz. Gerekli verileri kusursuz doldurmanız gereken birtakım formlar yer alabilmektedir.

Son derece kolay bir şekilde Trendbet kayıt olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk ve tek şey buradaki linklere tıklamak olacaktır. Daha sonra yönlendirileceğiniz sayfada karşınıza kayıt formu gelecektir. İşte bu formu kusursuz doldurmalısınız. Mesela adınızı ve soyadınızı doğru vermelisiniz zira yatırım ile çekim aşamasında vereceğiniz hesap verileriniz ile uyuşması gereklidir. Aynı vakitte cep telefonu numaranız ile mail adresinizi de gene doğru girmelisiniz zira bu veriler de hesap itimatlığı aşamasında doğruluğunu sağlama için kullanılmaktadır. Kısaca söylemek lazım olursa Trendbet Türkiye’ye kayıt olmak işte bu kadar kolay. Daha sonra hesaplarınızı doğruluğunu sağlamayı da unutmayın zira itimatlık açısından son derece büyük önem arz etmektedir. Peki hesap nasıl doğrulanır?

Para kazanmak için tercih edeceğiniz Trendbet kayıt esnasında sizden telefon numaranızı ve mail adresinizi istemektedir. Bu veriler yalnızca hesaplarınızın kullanıcı adını ya da şifresini unuttuğunuzda size lazım olmayacak. Aynı vakitte itimatta olmanız için gerekli. Nasıl mı? Önce telefon numaranızı, sonra mail adresinizi doğrulayacaksınız. Bu sayede hesabın size ait bulunduğunu ispatlamış olacaksınız. Daha sonra giriş yaptığınız aygıt itimatlı aygıt olarak kaydedilecek. Oldu da bir diğer biri sizin hesap verilerinizi ele geçirdi ve farklı bir aygıttan giriş yapmaya çalıştı. İşte sistem bunu algılayacak ve doğruladığınız mail adresiniz ile telefonunuza bir kod gönderecek. O birey de bu kodu bilmeyeceğinden kaynaklı giriş yapamayacak ve hesaplarınız itimatta kalacak. Mutlaka hesaplarınızı doğruluğunu sağlamalısınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*